Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Žehnali nový zvon Sv. Jan N. Neumann

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Žehnali nový zvon Sv. Jan N. Neumann

Z tisku a médií:

Žehnali nový zvon Sv. Jan N. Neumann / Prachatickonews

Zdroj: Prachatickonews

Datum: 6. 6. 2010

Generální vikář českobudějovické diecéze římskokatolické církve P. Adolf Pintíř požehnal v pátek 4. června před prvním koncertem XV. ročníku Festivalu duchovní hudby v prachatickém kostele sv. Jakuba Většího nový zvon.

Nese jméno sv. Jana Nepomuka Neumanna. "Zvony, které mají srdce stejně jako lidé, jsou neodmyslitelně spojeny jako komunikační prostředek s životem božího lidu," uvedl mimo jiné P. Adolf Pintíř. Na zvon se symbolicky zvonilo i hrstí soli za přítomnosti starosty Prachatic Jana Bauera a česko-bavorské skupiny soumarů.

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic