Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Volební anketa Lidových novin

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Volební anketa Lidových novin

Z tisku a médií:

Volební anketa Lidových novin / Lidové noviny

Zdroj: Lidové noviny

Datum: 16. 4. 2010

1. Proč by lidé měli volit právě vás a vaši stranu?
2. Co pokládáte za největší problém v kraji, který byste chtěli řešit ve sněmovně?

Povzbudíme lidi k tomu, aby byli odvážní ODS "Vítězství ODS by omezilo sociální populismus," říká lídr strany Jan Bauer.
1. ODS je mnoho let prověřenou stranou. Zažili jsme úspěšné, ale i těžké časy, což je pro život, ale i pro politickou stranu velice důležité. Občanská demokratická strana je kompetentní řešit ekonomické problémy a jsme jedinou stranou, která může porazit sociální demokracii a čelit neskutečnému populismu. 2. Chci pomoci zachovat pracovní místa a omezit sociální populismus. Chci poctivému podnikání především nepřekážet. Rád bych povzbudil a motivoval občany naší země a samozřejmě i Jihočechy, aby byli aktivní a nacházeli motivaci a odvahu dělat v životě pozitivní věci. V Poslanecké sněmovně musíme také rychle nalézt řešení, jak financovat špatnou dopravní dostupnost Jihočeského kraje. Pro jižní Čechy je důležité i přijetí zákona o Národním parku Šumava, které by mělo zamezit současnému ničení šumavských lesů.

Lidové noviny, 16. dubna 2010

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic