Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - V centru města se objevilo nové označení ulic

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » V centru města se objevilo nové označení ulic

Z tisku a médií:

V centru města se objevilo nové označení ulic / Prachatický deník

Zdroj: Prachatický deník

Datum: 16. 1. 2010

Nové smaltované cedulky nahradily ty původní plechové a do současné doby jsme jich rozmístili třicet osm,“ upřesnil prachatický starosta Jan Bauer s tím, že novinka by měla usnadnit orientaci nejen návštěvníkům města, ale také domácím. A hlavně prý nové tabulky s názvy ulic mnohem lépe korespondují s historickými budovami v centru Prachatic.

Doplnil, že náklady na jejich pořízení vyšly na čtyřicet pět tisíc korun. „Označení je v duchu městských barev, tedy bílo červené s malým znakem města Prachatice,“ uvedl.
Centrum města však není jediné, kde by měly být cedulky s názvy ulic vyměněny. Postupně totiž radnice chce vyměnit označení ulic i v dalších lokalitách.
Podle starosty jsou ovšem taková místa, kde jsou názvy ulic instalovány třeba na plotech, tam prý výměna za tabulky ze smaltovaného materiálu nejsou vhodné.

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic