Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - V centru města se objevilo nové označení ulic

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » V centru města se objevilo nové označení ulic

Z tisku a médií:

V centru města se objevilo nové označení ulic / Prachatický deník

Zdroj: Prachatický deník

Datum: 16. 1. 2010

Nové smaltované cedulky nahradily ty původní plechové a do současné doby jsme jich rozmístili třicet osm,“ upřesnil prachatický starosta Jan Bauer s tím, že novinka by měla usnadnit orientaci nejen návštěvníkům města, ale také domácím. A hlavně prý nové tabulky s názvy ulic mnohem lépe korespondují s historickými budovami v centru Prachatic.

Doplnil, že náklady na jejich pořízení vyšly na čtyřicet pět tisíc korun. „Označení je v duchu městských barev, tedy bílo červené s malým znakem města Prachatice,“ uvedl.
Centrum města však není jediné, kde by měly být cedulky s názvy ulic vyměněny. Postupně totiž radnice chce vyměnit označení ulic i v dalších lokalitách.
Podle starosty jsou ovšem taková místa, kde jsou názvy ulic instalovány třeba na plotech, tam prý výměna za tabulky ze smaltovaného materiálu nejsou vhodné.

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Co nám vzkazuje Jan Palach? Cena svobody je absolutní. Bez ní není život

Jedenáctého srpna roku 1968 slavil Jan Palach dvacáté narozeniny. Možná, navzdory všem přicházejícím varovným signálům, stále ještě doufal, že o svém osudu budeme moci rozhodovat sami. ...

více

Drahý moloch na talíři školáků

Pokud chcete porozumět tomu, proč stát bobtná, krásným příkladem je nejnovější návrh ministerstva školství, aby děti, na které rodiče pobírají přídavek, měly ve školách oběd zdarma. Myšlenka zní bohul...

více

Co potřebujeme pro inovační strategii

Inovační strategie Česka do roku 2030, o jejíž přípravě informovaly Hospodářské noviny, po právu měla by být věcí národního zájmu. Je opravdu nejvyšší čas na transformaci celého pojetí české ekonomiky...

více
Ods Prachatice Hospic