Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Turisty ve městě vítá obrázek z Huláku

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Turisty ve městě vítá obrázek z Huláku

Z tisku a médií:

Turisty ve městě vítá obrázek z Huláku / Českokrumlovský deník strana 2 Českokrumlovsko - jižní čechy

Zdroj: Českokrumlovský deník strana 2 Českokrumlovsko - jižní čechy

Datum: 11. 8. 2009

Prachatice/ Tři nové bilboardy vítají turisty v Prachaticích ve chvíli, kdy přijíždějí do města od Volar, Českých Budějovic a Českého Krumlova. „Hledali jsme nové cesty, jak turistům hned při vstupu do města ukázat atraktivní a nová místa,“ vysvětlil nákup a umístění nových ploch prachatický starosta Jan Bauer.

Na velkých plochách tak město ukazuje veřejné koupaliště Hulák, cyklostezku a in-line dráhu na Lázních sv. Markéty a poutá na nově vytvořené trasy pro nordic walking, které vznikly letos na jaře.
Jde o zcela nově vytvořená místa pro bilboardy a jejich nákup a výroba vyšla radnici na zhruba sto šedesát tisíc korun. „Peníze šly výhradně z městského rozpočtu. Měli jsme tam tuto částku zakomponovanou už při jeho sestavování v loňském roce,“ řekl Bauer. Obrázky na bilboardech se možná časem změní, to podle toho, co nového pro turisty město připraví třeba na příští rok.

Region| Jižní Čechy

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic