Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - právě jsme se narodili

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » právě jsme se narodili

Z tisku a médií:

právě jsme se narodili / Opavský a hlučínský deník strana 20 Moje rodina

Zdroj: Opavský a hlučínský deník strana 20 Moje rodina

Datum: 15. 8. 2009

sobota 15. srpna 2009

Vážení rodiče,

díky vstřícnosti opavské porodnice vám budeme přinášet fotky miminek z regionu. Každý týden dvakrát objíždí naše fotografka spolupracující porodnice a nafotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku, buďto samostatný portrét, nebo s maminkou, na e-mail: miminka@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Deníku, nebo na www.opavsky.denik.cz.

Tam najdete i všechna miminka, která již v Deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat třeba i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Podnikatelé i živnostníci musí od státu dostat adekvátní podporu, navrhujeme 30 000 Kč

Místopředseda ODS Martin Kupka zopakoval, že ODS bude navrhovat zvýšení příspěvku OSVČ na 30 000 korun, vládní návrh ve výši 25 000 Kč považuje za nedostatečný. Na společné tiskové konferenci opozičních ...

více

Pro udržení malých farmářů je potřeba obnovit prodej potravin na trzích

​​​​​​​Velké množství malých českých farmářů je závislé na přímém prodeji svých výrobků přímo ze dvora nebo na farmářských trzích, kterých se pravidelně účastní. Pokud vláda tento způ...

více

Partie

Hostem nedělního diskusního pořadu TV Prima Partie byl předseda ODS Petr Fiala....

více
Ods Prachatice Hospic