Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - právě jsme se narodili

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » právě jsme se narodili

Z tisku a médií:

právě jsme se narodili / Opavský a hlučínský deník strana 20 Moje rodina

Zdroj: Opavský a hlučínský deník strana 20 Moje rodina

Datum: 15. 8. 2009

sobota 15. srpna 2009

Vážení rodiče,

díky vstřícnosti opavské porodnice vám budeme přinášet fotky miminek z regionu. Každý týden dvakrát objíždí naše fotografka spolupracující porodnice a nafotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku, buďto samostatný portrét, nebo s maminkou, na e-mail: miminka@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Deníku, nebo na www.opavsky.denik.cz.

Tam najdete i všechna miminka, která již v Deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat třeba i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic