Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Prachatičtí zahájí Milenium Zlaté stezky o týden později

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Prachatičtí zahájí Milenium Zlaté stezky o týden později

Z tisku a médií:

Prachatičtí zahájí Milenium Zlaté stezky o týden později / Prachatický deník

Zdroj: Prachatický deník

Datum: 14. 4. 2010

Včera v půl třetí odpoledne padlo konečné rozhodnutí o tom, že zahájení oslav Milenia solnéZlaté stezky se uskuteční o týden později.

Vláda sice striktně nezakázala pořádání kulturních akcí, ovšem prachatická radnice rozhodla o přeložení oslav o týden.

„Je mi to líto, zvlášť proto, že jsme na zahájení oslav Milenia na tuto sobotu měli stoprocentně slíbenou účast prezidenta České republiky Václava Klause,“ řekl včera Deníku prachatický starosta Jan Bauer, který si účast hlavy státu nechával jako překvapení. Dodal, že o účasti prezidenta na zahájení oslav v příštím týdnu bude rozhodnuto v nejbližších dnech.

Podle slov Bauera jde o druhou nejvýznamnější kulturní akci v Prachaticích v letošním roce. „Myslím, že jsme schopni akci technicky o týden posunout, o tomto víkendu to ale není vhodné,“ ujistil prachatický starosta.

Vedoucí odboru školství, kultury a cestovního ruchu Městského úřadu v Prachaticích Růžena Štemberková včera ještě nedokázala odpovědět, zda bude přesunut kompletně celý předem připravený program. „Rozhodnutí padlo na poslední chvíli, a tak v současné chvíli musíme zkonzultovat s protagonisty jednotlivých částí zahajovacích oslav, zda může být zachován program ve stejném rozsahu,“ vysvětlila.

Autor: Jana Vandlíčková

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic