Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Prachatičtí chtějí mít zastupitelů 21

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Prachatičtí chtějí mít zastupitelů 21

Z tisku a médií:

Prachatičtí chtějí mít zastupitelů 21 / Prachatický deník

Zdroj: Prachatický deník

Datum: 23. 6. 2010

Na pondělním předprázdninovém jednání schválili zastupitelé počet členů v příštím zastupitelstvu.

„Ještě před sestavením kandidátek jednotlivých stran bych rád věděl, kolik členů bude mít příští zastupitelstvo,“ dotázal se kolegů zastupitelů a vedení města Jan Klimeš (ČSSD).
Souhlasné pokyvování devatenácti přítomných členů zastupitelstva dávalo tušit, že počet by se neměl měnit. „Je to tady u nás dlouholetá tradice, i když bychom mohli počet členů zvýšit. Osobně bych se přikláněl k nižšímu číslu,“ řekl své stanovisko starosta Jan Bauer (ODS).
Kandidátky jednotlivých stran do městských zastupitelstev musejí být uzavřeny nejpozději do 10. srpna. Do té doby se již prachatičtí zastupitelé nesejdou. Zřejmě poslední jednání tohoto volebního období plánují až na září. Proto ještě v pondělí večer schválili, že počet zastupitelů zůstane stejný, tedy 21.

Autor:
Jana Vandlíčková

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic