Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Prachatice oživují největší sídliště

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Prachatice oživují největší sídliště

Z tisku a médií:

Prachatice oživují největší sídliště / Táborský deník strana 2 Táborsko - zpravodajství

Zdroj: Táborský deník strana 2 Táborsko - zpravodajství

Prachatice/ Celkem osm a půl milionu korun, z nichž čtyři miliony jsou z dotace od ministerstva pro místní rozvoj. Tolik bude stát další část revitalizace největšího prachatického sídliště. „Tentokrát jde o Českou ulici,“ řekl prachatický starosta Jan Bauer.

Opravy se dočkají nejen chodníky, ale i komunikace, které jsou podle slov vedoucího investičního odboru prachatické radnice Jaromíra Markytána v havarijním stavu. „Prostory pro děti budou totiž také zcela nové, projekt počítá s vybudováním dětských hřišť s pevnými hracími prvky, jako jsou houpačky nebo kolotoč a chybět nebude ani sestava s prvky na lezení pro děti zhruba do osmi let věku,“ vyjmenoval Markytán další úpravy, s nimiž připravený projekt počítá, jsou to například přístřešky na kontejnery, kterých by mělo být postaveno šest.
Ani zeleň ale nepřijde zkrátka, projekt počítá se sadovými úpravami a podle něj by mělo být vysázeno na tři sta keřů a úpravami by měla projít i parkovací místa.
Samotné práce v České ulici by měly začít ještě v srpnu a plánované dokončení oprav je stanoveno na konec letošního roku.

Region| Jižní Čechy

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic