Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Prachatice mezi nejlepšími městy v e-komunikaci

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Prachatice mezi nejlepšími městy v e-komunikaci

Z tisku a médií:

Prachatice mezi nejlepšími městy v e-komunikaci / Prachatickonews

Zdroj: Prachatickonews

Datum: 31. 3. 2010

Prachatické radnici se podařilo umístit se v první čtvrtině měst s rozšířenou působností v elektronické komunikaci s podnikateli.

Šlo o test, který je součástí rozsáhlého několikaletého výzkumu Týdeníku Ekonom nazvaného Město pro byznys. Ten loni využila i Národní ekonomická rada vlády. Organizátoři posílali na radnice fiktivní dotazy od fiktivního podnikatele a hodnotili obsah odpovědí a jejich rychlost. Prachatice skončily mezi více než dvěma stovkami hodnocených měst na 49. místě. Týdeník zveřejnil jen města v první čtvrtině žebříčku elektronické komunikace. Vimperk se mezi ně nedostal. Kompletní výsledky výzkumu Město pro byznys, který hodnotí padesát kritérií, pro letošní rok budou v říjnu.

Autor: Tomáš Přibyl

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Podnikatelé i živnostníci musí od státu dostat adekvátní podporu, navrhujeme 30 000 Kč

Místopředseda ODS Martin Kupka zopakoval, že ODS bude navrhovat zvýšení příspěvku OSVČ na 30 000 korun, vládní návrh ve výši 25 000 Kč považuje za nedostatečný. Na společné tiskové konferenci opozičních ...

více

Pro udržení malých farmářů je potřeba obnovit prodej potravin na trzích

​​​​​​​Velké množství malých českých farmářů je závislé na přímém prodeji svých výrobků přímo ze dvora nebo na farmářských trzích, kterých se pravidelně účastní. Pokud vláda tento způ...

více

Partie

Hostem nedělního diskusního pořadu TV Prima Partie byl předseda ODS Petr Fiala....

více
Ods Prachatice Hospic