Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Prachatice mezi nejlepšími městy v e-komunikaci

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Prachatice mezi nejlepšími městy v e-komunikaci

Z tisku a médií:

Prachatice mezi nejlepšími městy v e-komunikaci / Prachatickonews

Zdroj: Prachatickonews

Datum: 31. 3. 2010

Prachatické radnici se podařilo umístit se v první čtvrtině měst s rozšířenou působností v elektronické komunikaci s podnikateli.

Šlo o test, který je součástí rozsáhlého několikaletého výzkumu Týdeníku Ekonom nazvaného Město pro byznys. Ten loni využila i Národní ekonomická rada vlády. Organizátoři posílali na radnice fiktivní dotazy od fiktivního podnikatele a hodnotili obsah odpovědí a jejich rychlost. Prachatice skončily mezi více než dvěma stovkami hodnocených měst na 49. místě. Týdeník zveřejnil jen města v první čtvrtině žebříčku elektronické komunikace. Vimperk se mezi ně nedostal. Kompletní výsledky výzkumu Město pro byznys, který hodnotí padesát kritérií, pro letošní rok budou v říjnu.

Autor: Tomáš Přibyl

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic