Z tisku a médií:
Poslanec Jan Bauer navštívil Písecko / Písecký deník
Zdroj: Písecký deník
Datum: 21. 2. 2018
Kulturní památku Lety, která připomíná romský sběrný tábor za II. světové války, navštívil v úterý 20. února v doprovodu starostky obce Lety Blanky Hlavínové poslanec za jižní Čechy Jan Bauer.
Kulturní památku Lety, která připomíná romský sběrný tábor za II. světové války, navštívil v úterý 20. února v doprovodu starostky obce Lety Blanky Hlavínové poslanec za jižní Čechy Jan Bauer.
Společně diskutovali především o památníku a také o vepříně společnosti AGPI, jehož areál by mělo předat vedení společnosti Muzeu romské kultury na konci března. Jan Bauer v Letech navštívil i společnost Celia – cz, která se zabývá odpady. Poté pokračoval do Písku a Protivína.
Autor: Stanislava Koblihová
Zdroj: https://pisecky.denik.cz/zpravy_region/poslanec-jan-bauer-navstivil-pisecko-20180221.html
Jan Bauer: Na čem mi záleží
V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím.
Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české
firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi.
Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně.
Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.
