Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Popelnice čeká pravidelné mytí

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Popelnice čeká pravidelné mytí

Z tisku a médií:

Popelnice čeká pravidelné mytí / Prachatický deník strana 3 Zpravodajství

Zdroj: Prachatický deník strana 3 Zpravodajství

Datum: 3. 8. 2009

Prachatice/ První srpnový týden se stane pravidelnou očistou pro nádoby na odpad v celém městě. „Pravidelné mytí a dezinfekci zajistí odborná firma z Uherského Brodu, která s mycím vozem pojede hned za tím popelářským a popelnice, které budou prázdné, ihned omyjí,“ upřesnil Josef Starý z odboru životního prostředí prachatického městského úřadu.

Cena jednoho mytí kontejneru na odpad vyjde radnici na stokorunu a klasická popelnice pak vyjde o polovinu méně. „Celá služba je ale hrazena z rozpočtu města a peníze jsou připraveny v kapitole odpadové hospodářství,“ doplnil Starý. Navíc všechny omyté nádoby budou ihned označeny štítkem.
Pravidelné mytí nádob je naplánováno od pondělí do pátku a lidé by proto nádoby u svých domů neměli po vývozu odklízet. „Stěžují tak práci mycí firmě, ponechte proto nádoby na odpadky po svozu odpadu venku, budou omyty,“ vyzval obyvatele města starosta Jan Bauer.

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic