Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Panelové domy 1002 a 1003 čeká zateplení

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Panelové domy 1002 a 1003 čeká zateplení

Z tisku a médií:

Panelové domy 1002 a 1003 čeká zateplení / Prachatický deník

Zdroj: Prachatický deník

Datum: 24. 6. 2010

Už zítra se začne na prachatickém sídlišti s další částí oprav. „Připravili jsme zateplení fasád na domech s čísly popisnými 1002 a 1003 v ulici Národní,“ upřesnil včera prachatický starosta Jan Bauer.

Už v závěru loňského roku totiž prachatičtí radní schválili přípravu oprav pěti panelových domů v Národní a jednoho v Nebahovské ulici. Hned poté pak byla podána žádost o dotaci z programu Zelená úsporám. „Doposud se výběrovým řízením vysoutěžila část, tedy zmíněné objekty,“ dodal Bauer. To, zda získá město finanční prostředky z programu, zatím není jisté. „Pokud ano, bude to příjemné doplnění rozpočtu na opravy domů,“ ujistil.
Oprava a zateplení obou městských objektů potrvá až do začátku listopadu. „Celková investice je stanovena na osm a půl milionu korun,“ vyčíslil prachatický starosta. Dodal, že dodavatelem prací je prachatická firma Lubryco, která vzešla jako nejlepší z výběrového řízení.

Autor:
Jana Vandlíčková

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic