Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Kompletní rekonstrukce ulic Horní a Klášterní v centru města byla o dva týdny posunuta

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Kompletní rekonstrukce ulic Horní a Klášterní v centru města byla o dva týdny posunuta

Z tisku a médií:

Kompletní rekonstrukce ulic Horní a Klášterní v centru města byla o dva týdny posunuta / Prachatický deník

Zdroj: Prachatický deník

Datum: 19. 3. 2010

Město bylo nuceno práce pozastavit vinou nepříznivých klimatických podmínek. S rozsáhlou rekonstrukcí začne v pondělí.

„Přestože máme zpoždění dva týdny, věřím, že obě ulice budou dokončeny ještě před zahájením 20. ročníku Slavností solné Zlaté stezky, které jsou klíčovou kulturní událostí celého roku,“ uvedl Jan Bauer.

Dodavatelem celé akce je společnost Stavební firma HUKO s.r.o. a cena díla vzešla z výběrového řízení ve výši 9,4 mil. Kč. Za posledních deset let město investovalo do rekonstrukce ulic a sítí částku přibližně sto milionů korun. Ulice Horní a Klášterní jsou poslední neopravené v centru města.

Autor: Jana Vandlíčková

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic