Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Jan Bauer je s výsledky voleb spokojen

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Jan Bauer je s výsledky voleb spokojen

Z tisku a médií:

Jan Bauer je s výsledky voleb spokojen / Prachatickonews

Zdroj: Prachatickonews

Datum: 30. 5. 2010

Lídr jihočeské kandidátky ODS a prachatický starosta Jan Bauer vyjádřil spokojenost s výsledky voleb v České republice i Jihočeském kraji. Ty na Prachaticku jej mrzí

Výsledky víkendových voleb hrají do karet politikům pravice a středu politického spektra, kteří svou spokojenost neskrývají. Lídra jihočeské kandidátky Jana Bauera sice preferencemi přeskočil Michal Doktor, to však nemohlo na spokojenosti prachatického starosty nic změnit. "S výsledky voleb jsem naprosto spokojený, navíc mě velice těší, že se jižní Čechy připojily k těm krajům, kde zvítězila ODS. Mám z toho o to větší radost, když nám předpovědi vůbec nebyly nakloněny," neskrýval spokojenost Jan Bauer a doplnil: "Samozřejmě patří díky všem těm, kteří hlasovali pro ODS, ale nejen těm. Dík patří i těm nejbližším spolupracovníkům i těm v týmu, který se staral o volby. Nyní máme velkou šanci na sestavení středopravé koalice, kterou nesmíme promarnit."

S výsledky v České republice i jižních Čechám může být prachatický starosta spokojen, ale zrovna v jeho městě a na Prachaticku jako takovém ODS nezvítězila. "Samozřejmě mne těsná porážka v okrese i v Prachaticích samotných mrzí. Na druhé straně se to tak trochu i dalo čekat, protože bylo nutné udělat několik nepopulárních kroků," uvedl k výsledkům na Prachaticku Jan Bauer.

Autor:
Vladimír Klíma

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic