Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Dobrá zpráva: Snoubenci si mohou vybrat místo sňatku

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Dobrá zpráva: Snoubenci si mohou vybrat místo sňatku

Z tisku a médií:

Dobrá zpráva: Snoubenci si mohou vybrat místo sňatku / Prachatický deník

Zdroj: Prachatický deník

Datum: 16. 1. 2010

Prachatice - Možnost vybrat si oddávajícího mají páry, které se rozhodly říci si své ANO v Prachaticích a blízkém okolí. „K uvádění do stavu manželského má pověření šest členů prachatického zastupitelstva,“ upřesnil prachatický starosta Jan Bauer.

Ve většině případů se toho ujímá Miroslav Bojanovský, na vyžádání však mohou oddávat také Jan Bauer, Martin Malý, Hanka Rabenhauptová, David Černý a Václav Kuneš. Navíc tito vybraní zastupitelé mohou oddávat také na území katastru obcí Chroboly, Nebahovy, Těšovice, Vitějovice a Žernovice. Snoubenci ale občas překvapí třeba tím, že chtějí uzavřít sňatek na vrcholu Libína, v přírodě na prachatické Skalce nebo v areálu na Parkáně. „I takové možnosti jsou za příplatek reálné a přání budoucích manželů splníme,“ doplnil Bauer s tím, že veškeré informace lidé získají na matrice.

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic