Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Divadlo se představí v novém kabátě v červnu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Divadlo se představí v novém kabátě v červnu

Z tisku a médií:

Divadlo se představí v novém kabátě v červnu / Právo strana 10 Jižní Čechy

Zdroj: Právo strana 10 Jižní Čechy

Datum: 10. 2. 2010

Městské divadlo v Prachaticích se už v červnu představí divákům v novém kabátě zhruba po roční rekonstrukci. Realizace jedné z největších investičních akcí loňského roku ve městě pod Libínem vyjde zhruba na 55 miliónů korun.

Celkem 46 miliónů korun pokryje město z prostředků regionálního operačního programu Evropské unie. "Stavební práce finišují. V květnu by měla proběhnout kolaudace, následovat bude stěhování a pak otevření. Uvažujeme o tom, že by k němu mohlo dojít v rámci letošních slavností Solné zlaté stezky," řekl Právu statosta Prachatic Jan Bauer (ODS).
Modernizací prochází hlediště, jeviště, toalety, zázemí pro herce i diváky. Vznikne zde nový bezbariérový přístup a otevřená letní scéna v zadní části budovy. Kapacita divadla bude 209 míst, tedy o deset více než dříve.
V zadním traktu budovy sousedícím s radnicí by měly být prostory pro krátkodobé ubytování umělců. Chybět nebude výstavní prostor, pořádat zde bude možné i různé menší kongresové a školící akce.

Autor: Petr Pokorný, Právo

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Vyčerpání programu COVID II ukazuje na nedostatečnou pomoc vlády podnikatelům

V 8 ráno byl spuštěn program na podporu podnikatelů COVID II a vládou alokované prostředky byly vyčerpány v řádu cca 2 hodin! Přijímání žádostí bylo zastaveno z důvodu vyčerpání alokované 1,5 miliardy po ...

více

Na vládní návrh podpory OSVČ nemají živnostníci šanci dosáhnout, ve Sněmovně předložíme spravedlivou variantu

​​​​​​​ODS chce napravit nespravedlivý návrh na pomoc živnostníkům, úpravy předloží ve Sněmovně. Podle šéfa poslanců ODS Zbyňka Stanjury by měly OSVČ dostat 30 000 Kč, nárok na příspěvek by m...

více

Podpora a naděje

Stav nouze vláda vyhlásila 12. března. Učinila tak svým usnesením a zároveň zakázala nebo přikázala spoustu věcí. Život se nám všem zkomplikoval a ještě to bude nějakou dobu trvat. Můžeme nadávat, můžeme...

více
Ods Prachatice Hospic