Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Divadlo se po rekonstrukci otevře až v září

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Divadlo se po rekonstrukci otevře až v září

Z tisku a médií:

Divadlo se po rekonstrukci otevře až v září / Prachatickonews

Zdroj: Prachatickonews

Datum: 16. 3. 2010

Prachatická radnice zveřejnila termín otevření divadla po rozsáhlé rekonstrukci a přestavbě, kterou prochází od loňska. Kolaudace je plánována na konec května. I pak se ještě bude pracovat na detailech interiérů a v červnu radnice využije divadlo jako zázemí při Slavnostech Zlaté stezky. Otevření pro veřejnost se ale plánuje až po prázdninách.

"Slavnostní zahájení je naplánováno po ukončení divadelních prázdnin na první polovinu měsíce září v souladu se Dny evropského dědictví. Šumavský ochotnický spolek připravuje úvodní slavnostní představení," řekl starosta Jan Bauer. Původní odhady termínu hovořily o letošním jaru. Dokončení protahují vícepráce, které stavbu také prodražují - z původního odhadu kolem padesáti milionů korun na více než šedesát milionů korun.

Autor: Tomáš Přibyl

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Podnikatelé i živnostníci musí od státu dostat adekvátní podporu, navrhujeme 30 000 Kč

Místopředseda ODS Martin Kupka zopakoval, že ODS bude navrhovat zvýšení příspěvku OSVČ na 30 000 korun, vládní návrh ve výši 25 000 Kč považuje za nedostatečný. Na společné tiskové konferenci opozičních ...

více

Pro udržení malých farmářů je potřeba obnovit prodej potravin na trzích

​​​​​​​Velké množství malých českých farmářů je závislé na přímém prodeji svých výrobků přímo ze dvora nebo na farmářských trzích, kterých se pravidelně účastní. Pokud vláda tento způ...

více

Partie

Hostem nedělního diskusního pořadu TV Prima Partie byl předseda ODS Petr Fiala....

více
Ods Prachatice Hospic