Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Úvodní stránka

Jan Bauer

Z tisku a médií:

Archiv

Leden 2010 | Prosinec 2009 | Listopad 2009 | Říjen 2009 | Září 2009 | Srpen 2009 | Červenec 2009

Tesco se v Prachaticích začne stavět až příští rok na jaře / Klatovský deník strana 3 Z regionu

31. 7. 2009 | Prachatice/ Více než devět milionů korun za prodej pozemků pro stavbu obchodního domu Tesco ve Vodňanské ulici už má město Prachatice na svém účtu.
„Stavební povolení na stavbu samotného supermarketu bylo vydáno, stejně jako dvě předchozí, tedy na kruhovou křižovatku a hřiště v Rumpálově ulici,“ potvrdil prachatický starosta Jan Bauer.

Více »

Tesco v Prachaticích. Stavba se zatím odkládá / Mladá fronta DNES strana 2 Jižní Čechy

30. 7. 2009 | Prachatice - Stavba hypermarketu Tesco blízko centra Prachatic, kterou odmítala část obyvatel města, se zatím odkládá. Společnost to napsala v dopise prachatickým zastupitelům. „Důvodem je zřejmě předražené výběrové řízení na stavbu obchodního domu. Firma se ho ale pravděpodobně bude snažit zopakovat,“ vysvětlil starosta Prachatic Jan Bauer zastupitelům.

Více »

Golfový turnaj pomůže dětem / Prachatický deník strana 2 Prachaticko

30. 7. 2009 | Prachatice/ V Golfovém klubu v Českém Krumlově je dnes naplánován charitativní turnaj. „Pořádá ho Léčebné centrum sv. Markéty ve spolupráci s městem Prachatice, startujeme ve 13 hodin,“ řekl prachatický starosta Jan Bauer. Doplnil, že výtěžek z turnaje, kde je startovné pět tisíc korun na osobu, bude převeden ve prospěch Dětského domova v Žíchovci. Červnová povodeň tam poničila spotřebiče, peníze jsou tedy na kompenzaci škod.

Region| Jižní Čechy

Více »

Prachatice: Tesco začne vznikat zjara / Strakonický deník strana 3 Strakonicko

30. 7. 2009 | Pozemky ve Vodňanské ulici nelze prodat dál. Spekulace zničila kupní smlouva.

Prachatice/ Více než devět milionů korun za prodej pozemků pro stavbu obchodního domu Tesco ve Vodňanské ulici už má město Prachatice na svém účtu.

Více »

Tesco začne stavět až zjara / Prachatický deník strana 1 Titulní strana

29. 7. 2009 | Pozemky ve Vodňanské ulici nelze prodat dál. Spekulace zničila kupní smlouva.

Prachatice/ Více než devět milionů korun za prodej pozemků pro stavbu obchodního domu Tesco ve Vodňanské ulici už má město Prachatice na svém účtu.

Více »

Nový nájemník nesmí nic dlužit / Českokrumlovský deník strana 3 Českokrumlovsko - okolní okresy

27. 7. 2009 | Prachatice/ Nový model získávání městských bytů se podle vedení města osvědčil. „O každý nabízený byt je zájem a sejdou se v průměru tři až čtyři žádosti podle toho, v jaké je byt lokalitě,“ uvedla nedávno před novináři vedoucí odboru komunálních služeb a dopravy Městského úřadu v Prachaticích Ivana Jeřábková.

Více »

Pěší musejí kvůli penězům čekat na bezpečný přechod / Mladá fronta DNES strana 2 Jižní Čechy

24. 7. 2009 | Prachatice - Stavba lávky v Pivovarské ulici v Prachaticích u největšího sídliště ve městě je ohrožena. Na spojnici pro pěší mezi sídlištěm a bývalými kasárnami za deset milionů korun nebude mít radnice letos pravděpodobně dostatek peněz, protože počítala s finanční pomocí kraje.

Více »

Parkanová za TOP 09 proti Jandákovi / Právo strana 2 Zpravodajství

24. 7. 2009 | Někdejší šéf poslanecké frakce lidovců Pavel Severa a exministryně obrany Vlasta Parkanová mají šanci dál zůstat v politice. Ovšem za předpokladu, že nová strana TOP 09 získá v říjnových volbách alespoň pět procent hlasů.

Více »

Pracuješ? Dostaneš vyšší sociální dávky / Českokrumlovský deník strana 3 Českokrumlovsko - okolní okresy

24. 7. 2009 | Prachatice/ Lidé delší dobu nezaměstnaní, přesněji ti, kteří jsou v evidenci úřadu práce déle než šest měsíců či jinak práceneschopní, se mohou od července zapojit do veřejných služeb.
Ty zavedla prachatická radnice pro ty, kteří pobírají příspěvek na živobytí ze systému dávek pomoci v hmotné nouzi.

Více »

Nový nájemník nesmí dlužit / Prachatický deník strana 1 Titulní strana

23. 7. 2009 | Jen cena nájemného prý nerozhoduje, komise posuzuje žadatele ze všech stran.

Prachatice/ Nový model získávání městských bytů se podle vedení města osvědčil. „O každý nabízený byt je zájem a sejdou se v průměru tři až čtyři žádosti podle toho, v jaké je byt lokalitě,“ uvedla nedávno před novináři vedoucí odboru komunálních služeb a dopravy Městského úřadu v Prachaticích Ivana Jeřábková.

Více »

Zastupitelé uslyší o Tescu / Prachatický deník strana 2 Prachaticko - zpravodajství

23. 7. 2009 | Prachatice/ V pondělí ve čtyři odpoledne se sejdou v Radničním sále města prachatičtí zastupitelé. Kromě konečného rozhodnutí o tom, kolik by mělo stát financování bytového domu v Krumlovské ulici, se zastupitelé od starosty Jana Bauera dozvědí také novinky o výstavbě obchodního domu Tesco ve Vodňanské ulici. Stavební povolení na kruhovou křižovatku a rekonstrukci hřiště v Rumpálově ulici již bylo vydáno. Na řadu přijde i konečný výčet škod po povodních.

Region| Jižní Čechy

Více »

Volební lídři jsou často aktivnější v byznysu než v politice / Právo strana 1 Titulní strana

21. 7. 2009 | Ve sněmovních lavicích by měli zasednout jen ti nejzdatnější, kteří mají za sebou kus práce.
Tak navenek obvykle partaje argumentují při sestavování volebních kandidátek.
Kdo jsou tedy lídři? Právo zmapovalo aktivity několika lídrů občanských a sociálních demokratů, kteří v říjnových volbách chtějí svůj poslanecký mandát obhájit.

Více »

Poslední strana vybrala kandidáty pro parlament / Českobudějovický deník strana 3 Českobudějovicko - zpravodajství

21. 7. 2009 | ednička z minulých voleb však bude v podzimním boji o hlasy voličů chybět.

České Budějovice/ Jako poslední ze současných parlamentních stran vybírali na jihu Čech o víkendu své kandidáty pro podzimní poslanecké volby zelení. Do čela si postavili českobudějovického zastupitele, právníka a ekologa Svatomíra Mlčocha.

Více »

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic