Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Úvodní stránka

Jan Bauer

Z tisku a médií:

Archiv

Leden 2010 | Prosinec 2009 | Listopad 2009 | Říjen 2009 | Září 2009 | Srpen 2009 | Červenec 2009

V centru města se objevilo nové označení ulic / Prachatický deník

16. 1. 2010 | Nové smaltované cedulky nahradily ty původní plechové a do současné doby jsme jich rozmístili třicet osm,“ upřesnil prachatický starosta Jan Bauer s tím, že novinka by měla usnadnit orientaci nejen návštěvníkům města, ale také domácím. A hlavně prý nové tabulky s názvy ulic mnohem lépe korespondují s historickými budovami v centru Prachatic.

Více »

Dobrá zpráva: Snoubenci si mohou vybrat místo sňatku / Prachatický deník

16. 1. 2010 | Prachatice - Možnost vybrat si oddávajícího mají páry, které se rozhodly říci si své ANO v Prachaticích a blízkém okolí. „K uvádění do stavu manželského má pověření šest členů prachatického zastupitelstva,“ upřesnil prachatický starosta Jan Bauer.

Více »

Radnice budou letos investovat / Prachatický deník

6. 1. 2010 | Prachaticko – Největší investiční akcí pro letošní rok je pro prachatický rozpočet dokončení rekonstrukce prachatického Městského divadla.

Na opravu jsme si vzali překlenovací úvěr, který bude do konce roku splacen z přiznané dotace od Evropské unie. Předpokládám však, že k tomu dojde dříve,“ řekl včera Deníku prachatický starosta Jan Bauer. Celkem pak vyjde renovace divadla na více než šedesát milionů korun, zhruba polovina částky byla ale proinvestována loni.

Více »

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Co nám vzkazuje Jan Palach? Cena svobody je absolutní. Bez ní není život

Jedenáctého srpna roku 1968 slavil Jan Palach dvacáté narozeniny. Možná, navzdory všem přicházejícím varovným signálům, stále ještě doufal, že o svém osudu budeme moci rozhodovat sami. ...

více

Drahý moloch na talíři školáků

Pokud chcete porozumět tomu, proč stát bobtná, krásným příkladem je nejnovější návrh ministerstva školství, aby děti, na které rodiče pobírají přídavek, měly ve školách oběd zdarma. Myšlenka zní bohul...

více

Co potřebujeme pro inovační strategii

Inovační strategie Česka do roku 2030, o jejíž přípravě informovaly Hospodářské noviny, po právu měla by být věcí národního zájmu. Je opravdu nejvyšší čas na transformaci celého pojetí české ekonomiky...

více
Ods Prachatice Hospic