Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Ani jako starosta jsem město nezadlužil

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Ani jako starosta jsem město nezadlužil

Z tisku a médií:

Ani jako starosta jsem město nezadlužil / MF Dnes

Zdroj: MF Dnes

Datum: 16. 10. 2013

„Nebezpečím jsou nové neukotvené strany, které nemají program, parazitují na deziluzi voličů a jsou vedeny nebezpečnými ambicemi lidí ve svém čele.

„Jako starosta jsem hospodařil zodpovědně a snažil se nezatěžovat městský rozpočet dluhy. To samé čekám od státu. Nechci, aby dluhy, které naseká nezodpovědná levice, platily jednou naše děti,“ říká bývalý starosta Prachatic a kandidát číslo 2 za ODS Jan Bauer.

„Pořád si také myslím, že prosperitu země lépe zajistí pravice než levice, protože ta přerozděluje peníze na úkor aktivních lidí, drobných podnikatelů a živnostníků.“

Podle Bauera jde ale v těchto volbách o víc než o boj pravice s levicí. „Nebezpečím jsou nové neukotvené strany, které nemají program, parazitují na deziluzi voličů a jsou vedeny nebezpečnými ambicemi lidí ve svém čele. Jsem přesvědčen, že slušnou politiku může zajistit jen kultivace stávajících politických stran. A ne noví političtí mesiáši, kteří vtrhnou do parlamentu bez zkušeností a pokory,“ je přesvědčen Jan Bauer.

« Zpět

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic