Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Články a komentáře

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Články a komentáře

Články a komentáře

Z e-mailové pošty

2021-05-03

 

Takový email hned zlepší náladu. :-) Paní Tereza přesně popsala důvody, proč pro mě bylo samozřejmé a správné podpořit opatření, podle kterého bude rodičům vyplacena nevyčerpaná částka rodičovského příspěvku na nejmladší dítě v rodině v případě, že se nejmladším dítětem v rodině stane jiné dítě.

Vážený pane poslanče,
díky za Vaši aktivitu v podpoře rodin. S humorem člověka s ekonomickým vzděláním podporuji všechny ve svém okolí, ať mají "co nejvíce" budoucích daňových poplatníků, což je výbornou důchodovou revolucí nikoli pouze reformou. :-)
Vážně díky za podporu rodin. Věřím, že děti, které si lidé díky tomuto Vašemu kroku budou moci "pořídit", se nám všem v budoucnu odvděčí nejen na našich důchodech. :-)
S přáním všeho dobrého nelehké době navzdory,
Tereza


 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic