Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Články a komentáře

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Články a komentáře

Články a komentáře

Trhlina v koalici. Poslanci ANO nepodpořili nemocenskou v prvních dnech

2018-09-05

 

Hospodářský výbor dnes na můj návrh zamítl návrh na rušení tzv. karenční doby, předvolební balónek socialistů. Současný systém vyplácení nemocenské je výsledkem složitých jednání mezi zaměstnanci a zaměstnavateli z minulosti, osvědčil se a podle mého názoru není důvod ho měnit. Přijetí návrhu by naopak poškodilo všechny, od malých podnikatelů po velké firmy a ve výsledku i samotné zaměstnance.

více na:
https://zpravy.idnes.cz/hospodarsky-vybor-odmita-navrat-nemocenske-prvni-tri-dny-p3l-/domaci.aspx?c=A180905_124449_domaci_kop

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic