Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Články a komentáře

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Články a komentáře

Články a komentáře

Solidarita má své hranice. I ve vyloučených lokalitách

2021-08-10

 

Pokud odpůrci zákona "3 krát a dost", který má umožnit krácení dávek za opakované chuligánství nebo krádeže, nechtějí trestat příjemce dávek, nechť navrhnou, že tito lidé vůbec nesmějí být za nic pokutováni. To ale neudělají, protože by se ukázalo, jak hloupá tato logika ve skutečnosti je.
I to píšu v reakci na některé názory, které opatření "3 krát a dost" v médiích napadají. Co si o tom myslíte vy? Mimochodem malý postesk na okraj. Chtěl jsem reagovat přímo na názor pana Daniela Hůleho z Člověka v tísni, který byl publikován na stránkách seznam.cz. Protože je tam ale v roli redakčního analytika, moje reakci zveřejnit odmítli jako politickou. Mrzí mě to, protože o hranicích solidarity by se měla vést otevřená, věcná a neemotivní debata.

https://www.denik.cz/hlasy-deniku/solidarita-ma-sve-hranice-i-ve-vyloucenych-lokalitach-20210806.html?fbclid=IwAR3YwHSNDUe45z0kzzdSg-fMtQLCQPU2dBG9c4u1SqwMwff85uyXWYTzEcE

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic