Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Články a komentáře

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Články a komentáře

Články a komentáře

Setkání zástupců národních parlamentů a členů parlamentu evropského.

2011-04-13

 

Ve dnech 13-14. dubna 2011 proběhlo v sídle Evropského parlamentu tradiční setkání zástupců národních parlamentů a členů parlamentu evropského.
Hlavním tématem byla problematika zemí Západního Balkánu.
V rámci diskuse za přítomnosti maďarského premiéra V. Orbána a předsedy Evropské komise J.M. Barrossa vystoupil i vedoucí delegace dolní komory Parlamentu ČR, kterým byl předseda Výboru pro evropské záležitosti poslanec Ing. Jan Bauer. Ve svém projevu mimo jiné uvedl:
"Zemím Západního Balkánu je nutné dát evropskou perspektivu, nicméně EU má velké problémy především sama se sebou. Má velké ekonomické problémy. Někdy mám pocit, že právě v ekonomické oblasti neděláme to, co je věcně správné, ale pouze to, co je politicky průchodné."

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic