Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Články a komentáře

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Články a komentáře

Články a komentáře

Rovná práva pro všechny pacienty bez rozdílu

2021-05-26

 

Ministerstvo zdravotnictví chce do zákona prosadit diskriminační definici pacientské organizace, kvůli které by o zastání přišly tisícovky pacientů s Alzheimerem, některými onkologickými onemocněními, nemocí motýlích křídel nebo celiakií.
Včera jsem o tom mluvil na tiskové konferenci. Udělám všechno pro to, aby nakonec prošel návrh mého kolegy Marka Bendy a podařilo se zachovat rovná práva pro všechny pacienty bez rozdílu. A aby organizace jako DEBRA ČR, Národní ústav pro autismus - Nautis, Pacientská organizace Veronica pro pacientky s gynekologickými malignitami a Česká alzheimerovská společnost mohly dál dělat svou práci.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic