Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Články a komentáře

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Články a komentáře

Články a komentáře

Respirátory těm, kteří je potřebují.

2021-03-13

 

V tomto týdnu dále rozdáváme za koalici SPOLU respirátory těm, kteří je potřebují. V pondělí jsem odvezl várku do prachatického Hospice, včera jsme dali další respirátory do Alzheimer a senior centra v Českých Budějovicích, kde odvádí úžasnou práci tým lidí pod vedením paní ředitelky Lucie Souhradové Zajícové. Rychlý přejezd na náměstí a předání respirátorů jedné mamince, která je na mateřské. Myslím, že kdo jste s normálním platem zažili "mateřskou dovolenou", tak víte, jak nelehce se to zvládá. Termín mateřská dovolená podle mě nemohla vymyslet žena. Ostatně jsem spoluautorem zákona na přejmenování obou „dovolených“ na mateřskou a rodičovskou péči !!!
A na závěr jsme odvezli poslední respirátory do azylového domu Filia, který pomáhá matkám s dětmi ve složité situaci. Obrovská poklona personálu v sociálních službách, který v této době pomáhá lidem, jež se dostali do těžké životní situace.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic