Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Články a komentáře

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Články a komentáře

Články a komentáře

Poslanci se ve středu mimořádně sešli o sněmovních prázdninách, aby projednali, jak se zvýší důchody. Rozhodli, že tisícovku navíc dostanou od ledna důchodci starší 85 let.

2018-08-23

 

Vláda si dnes ve sněmovně prosadila svou a odmítla senátní návrh na zvyšování důchodů. Ten na rozdíl od toho vládního myslel na matky a na ty, kteří berou nejnižší důchody, přestože nedosáhli hranice 85 let. Pamatujme si to, až budou babišovci a socialisté vykřikovat, jak pomáhají těm nejslabším. Teď měli možnost podpořit rozumné opatření ve prospěch nejchudších seniorů. Neudělali to.

více na: https://www.novinky.cz/domaci/481191-beru-95-tisic-nechci-byt-v-hospode-ten-zm-co-si-prida-20-procent-prohlasil-poslanec-ferjencik.html

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic