Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Články a komentáře

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Články a komentáře

Články a komentáře

ODS kurzarbeit podporuje, ale je potřeba nastavit správné parametry

2021-01-20

 

Občanští demokraté dlouhodobě podporují zavedení kurzarbeitu. Je však potřeba nastavit takové parametry, které budou funkční a pomohou zaměstnavatelům a zaměstnancům překonat závažné hospodářské recese nebo pandemie, kterých jsme nyní svědky. Původní vládní návrh zákona o kurzarbeitu je paskvil, což uznal i Andrej Babiš a Jana Maláčová.

„ODS jednoznačně vznik kurzarbeitu podporuje a troufám si říct, že názory jednotlivých zástupců politických stran jsou podobné. Co si však myslet o vládním návrhu kurzarbeitu, když několik dnů poté, co byl představen veřejnosti, ho premiér Babiš prohlásí za nepovedený paskvil. Výsledkem ročního chaotického postupu vlády jsou dva konkurenční návrhy vládních stran, které si zástupci obou stran před zraky poslanců a veřejnosti vzájemně dehonestují. ODS představila několik vlastních změn a stále platí, že jsme připraveni najít rozumný kompromis a zákon urychleně schválit“, říká místopředseda výboru pro sociální politiku Jan Bauer.
www.ods.cz

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic