Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Články a komentáře

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Články a komentáře

Články a komentáře

Můj názor na nově vzniklou koalici

2014-10-30

 

Martin Malý, který byl v uplynulém období starostou za ODS, před volbami tvrdil, že se ODS zpronevěřila svému původnímu programu. Já si naopak myslím, že se mu zpronevěřil Martin Malý. Jak jinak si vysvětlit jeho spojenectví se sociálními demokraty v čele s Janem Klimešem, když na radnici mohla usednout středopravá koalice, která by navázala na úspěchy Prachatic z minulých let?
Právo vítěze vybrat si koaličního partnera nicméně respektuji. Budoucího místostarostu a jinak zkušeného učitele Jana Klimeše nechci kádrovat, ale faktem je, že nad jeho komunistickou minulostí se před několika lety pozastavila i jihočeská ČSSD a on proto před krajskými volbami v roce 2008 odstoupil z kandidátky.
Mohu jen hádat, zda právě obavy z reakce veřejnosti nejsou za rozhodnutím Martina Malého svolat ustavující veřejné zasedání nového zastupitelstva na 13. hodinu, kdy jsou běžní lidé v práci. Budí to dojem, že se nová radniční koalice veřejné debaty bojí.

pro Prachatický deník

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic