Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Články a komentáře

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Články a komentáře

Články a komentáře

Jan Bauer získal druhou nominaci na předsedu jihočeské ODS a nominaci na místopředsedu ODS

2014-01-08

 

Jan Bauer získal druhou nominaci na předsedu jihočeské ODS a nominaci na místopředsedu ODS
Prachatice, 8. ledna:
Na včerejším sněmu oblastního sdružení Písek získal druhou nominaci na předsedu Jihočeského regionu ODS ing. Jan Bauer, předseda oblastního sdružení Prachatice a bývalý místopředseda poslaneckého klubu ODS. Písecká ODS jej zároveň nominovala na pozici místopředsedy ODS.
„Samozřejmě mě potěšilo, že jsem dostal nominaci na předsedu Jihočeského regionu i v jiné oblasti, než v domovských Prachaticích,“ řekl Jan Bauer.„Nominace na místopředsedu ODS od píseckých kolegů si velmi vážím a přijímám ji.“
Ze sedmi oblastních sdružení jihočeského regionu ODS získal Jan Bauer nominace v Prachaticích a Písku, Martin Kuba v Českých Budějovicích. Oblastní sdružení v Táboře a v Českém Krumlově jednala ještě před tím, než Jan Bauer ohlásil kandidaturu na post předsedy regionu, a nenominovala nikoho.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic