Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Články a komentáře

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Články a komentáře

Články a komentáře

Jan Bauer k rozhodnutí nekandidovat ve volbách do Evropského parlamentu

2014-02-18

 

Své nominace na kandidátku ODS do Evropského parlamentu si velmi vážím. Přesto jsem se rozhodnul v evropských volbách nekandidovat, protože se cítím být v tuto pro ODS obtížnou dobu potřebnější doma v jižních Čechách. Při nedávné volbě předsedy regionu jsem slíbil, že jako bývalý dlouholetý starosta Prachatic aktivně podpořím naše starosty před komunálními volbami. Svému slovu chci dostát, i když jsem se předsedou jihočeské ODS nestal.

Rád se budu i nadále podílet na utváření evropské politiky ODS. Své zkušenosti z pozice předsedy sněmovního evropského výboru jsem již předsedovi Petru Fialovi nabídnul.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic