Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Články a komentáře

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Články a komentáře

Články a komentáře

Dětské skupiny

2020-07-21

 

ODS bude v poslanecké sněmovně prosazovat, aby zůstala zachována dnešní podoba dětských skupin a bylo zajištěno jejich financování. Vládní záměr přeměnit dětské skupiny na jesle a nadto je zregulovat považuji za cestu k jejich postupné likvidaci.
Vláda by měla naopak udělat vše pro to, aby dětské skupiny byly zachovány a rodiče měli i nadále svobodnou volbu, jaký typ péče pro své děti zvolí. Dětské skupiny nevnímám jen jako zařízení navyšující kapacity péče o děti předškolního věku, ale oceňuji například to, že mohou vznikat flexibilně přímo v místech, kde rodiče pracují.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic