Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Články a komentáře

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Články a komentáře

Články a komentáře

Česká republika podporuje evropskou perspektivu Moldávie.

2011-09-21

 

Jan Bauer, předseda Výboru pro evropské záležitosti prijal 1. místopředsedu Parlamentu Moldavské republiky Vladimira Plahotniuce. Hlavním tématem diskuse při slavnostním obědě byla dlouholetá snaha Moldávie o plnohodnotnou integraci do evropských struktur.
" Evropská unie, ale hlavně unie měnová zažívá jedno z nejtežších období od svého vzniku. I významné evropské mocnosti si, ač nerady musejí přiznat, že již delší dobu mnohé státy žijí v blahobytu založeném na dluzích a ne na tvrdé dřině a fiskální odpovědnosti.
Přes převažující únavu z dalšího rozšiřování Česká republika dlouhodobě podporuje, při splnění přístupových kritérií, Moldávii na cestě do EU."
řekl mimo jiné Jan Bauer

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic