Články a komentáře
200 dnů Maláčové? „Noční můra“ pro pravicové voliče, říká ODS
2019-02-15
Žádné vlídné slovo pro Maláčovou nemá opoziční pravicová ODS. „Pro pravicově smýšlejícího člověka bylo těch 200 dnů doslova noční můrou. Všem nejlépe všechno zadarmo, všem přidáme, za neplatiče všechno zaplatíme a všichni si budeme rovni. Pokud by se uvedly v život všechny plány, které paní ministryně práce a sociálních věcí prezentuje, vedlo by to pravděpodobně ke kolapsu státních financí,“ uvedl Jan Bauer, místopředseda výboru pro sociální politiku a poslanec ODS.
„Já od ministryně především očekávám, že připraví změny v penzijním systému a přijde s konkrétními opatřeními na podporu rodiny a dětí. To jsou spojené nádoby, pokud chceme, aby jednou důstojné důchody pobírala i dnešní střední generace. Naprosto nepřijatelné jsou pro nás takové změny v penzijním systému, které by snížily zásluhovost,“ uvedl Bauer.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/malacova-socialni-davky-revize-davek-bydleni.A190214_091511_domaci_kop?
Jan Bauer: Na čem mi záleží
V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím.
Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české
firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi.
Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně.
Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.
