Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Zahájení turistické sezony v Netolicích

2013-05-01

 

Ve středu 1. května se v Muzeu JUDr. Otakary Kudrny konalo slavnostní zahájení turistické sezony v Netolicích. V letošním roce byla tato akce spojena se třemi významnými událostmi, kterými jsou 120. výročí Národopisné výstavy v Netolicích, 100. výročí otevření muzea a 160. výročí narození JUDr.O. Kudrny, zakladatele muzea.
Jedním z hostů byl i poslanec Jan Bauer, který se zúčastnil jak slavnostního zahájení, tak i vernisáže fotografií Zdeňka Přibyla s názvem Pozitivní svět. Se zájmem si prohlédl novou expozici Veselý rok a nenechal si ujít ani vystoupení Folklórního souboru Libín.
„Na prvního máje jezdím do Netolic pravidelně a rád. Vždy jsem velmi potěšen přátelskou atmosférou, která tuto akci provází. Autor fotografií pan Přibyl i Folklórní soubor Libín jsou stejně jako já z Prachatic, takže si tu připadám jako doma. Velice se mi líbí nově vybudovaná expozice Veselý rok, která je věnována českým tradicím. Zaměstnankyně muzea odvedly obrovský kus práce a ač jezdím do netolického muzea každý rok, vždy zde naleznu něco nového a poučného. Pokud jde o tradice, tak právě s dnešním dnem je spojená tradice nám pánům velmi milá, políbit svůj protějšek pod rozkvetlou třešní, doufám, že nikdo z pánů na tuto příjemnou povinnost nezapomněl“.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic