Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

XII. ročník mezinárodního turnaje v sálové kopané

2011-03-25

 

V letošním roce, ve dnech 25. – 26. března, proběhl již XII. ročník mezinárodního turnaje v sálové kopané. Jedná se o utkání amatérských družstev z příhraničních družebních měst, která leží na Zlaté stezce. Tak jako v letech minulých se utkání konalo v hale Sportovního zařízení Města Prachatice. Turnaje se zúčastnilo celkem šest týmů. Všechna utkání se odehrála ve velmi přátelské atmosféře. Velice nás také potěšila návštěva pana Kaspara Sammera z D – Euroregionu, který sice nebyl aktivním hráčem, zato všechna utkání bedlivě pozoroval.
A jaké že bylo umístění?
Nejvyšší metu – tedy první místo - obsadilo mužstvo Prachatice I, hned za ním se umístili loňští vítězové – mužstvo Brna a krásné třetí místo obsadily Prachatice II. O další a neméně skvělá místa se podělila mužstva Zvolenu /4. místo/, Ministerstva pro místní rozvoj /5. místo/ a Volar /6. místo/. Mezi aktivní hráče prachatického teamu patřil i poslanec a zastupitel Jan Bauer.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic