Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

XI. ročník turnaje v sálové kopané v Prachaticích za účasti starosty města

2010-04-12

 

Město Prachatice organizuje každým rokem mezinárodní turnaj v sálové kopané měst ležících na Zlaté stezce. V letošním roce se uskutečnil již jedenáctý ročník sportovních utkání amatérských družstev z příhraničních partnerských měst, která leží na Zlaté stezce. Partnerská města delegují týmy amatérských sportovců z řad zaměstnanců městských úřadů. Město Prachatice úspěšně reprezentoval Jan Bauer, starosta města a poslanec PS PČR. Tým Prachatice I se pod jeho vedením umístil na druhém místě se stejným počtem bodů jako vítěz Brno, o umístění rozhodlo pouze horší skore.

Turnaj v sálové kopané byl realizován díky podpoře finančních prostředků z Operačního programu přeshraniční spolupráce Cíl 3 Česká republika – Svobodný stát Bavorsko 2007 - 2013. Výsledkem projektu byl další rozvoj vzájemné spolupráce mezi příhraničními partnerskými městy v regionu, navázání a prohloubení kontaktů mezi sportovci partnerských měst a vzájemné setkání delegací vedení měst.

Výsledky:
1. místo: Brno (16 bodů, skore: 41:6)
2. místo: Prachatice I (16 bodů, skore 42:8)
3. místo: Prachatice II (12 bodů, skore 19:10)
4. místo: Č. Budějovice KÚ JČ (7 bodů, skore 10:15)
5. místo: Zvolen (7 bodů, skore 7:19)
6. místo: Tým Cíl 3 ČR-BY (3 body, skore 10:24)
7. místo: Volary (0 bodů, skore 3:50)

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic