Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Volební sněm ODS Prachatice

2011-10-09

 

Delegáti Oblastního sněmu ODS Prachatice ve čtvrtek 6. října volili vedení Oblastního sdružení ODS Prachatice. V tajné volbě byl předsedou oblasti opětovně zvolen ing. Jan Bauer. Za místopředsedy byli zvoleni ing. Jiří Vejvoda, ing. Martin Paštika a Mgr. Petr Lazar. Do oblastní rady byli zvoleni: JUDr. David Černý, ing. Martin Malý, Jiří Cais, Mgr. Jiří Toušl, ing. Václav Filištein, Oldřich Petrášek, Zdeněk Albrecht, Vít Hadrava, Mgr. Jana Benešová, ing. Vladimír Brom, MUDr. Michaela Neumanová, ing. Miroslav Řežábek, MUDr. Čeněk Adamec, ing. Miloslav Eis. Oblastní rada má veškerou odpovědnost za činnost strany a rozhoduje o všech záležitostech oblastního sdružení v období mezi oblastními sněmy.
Delegáti dále volili členy kontrolní a revizní komise a smírčího výboru. Dle Stanov ODS je mandát všech zvolených na dva roky.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic