Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Vernisáž výstavy „Mega Řecko“

2010-04-23

 

Slavnostní zahájení výstavy „Mega Řecko“ se konalo za účasti řeckého velvyslance v ČR J.E. Konstantinose Kokossise v pátek 23. dubna v českobudějovickém kulturním domě Slávie. Akce se zúčastnili i poslanci Parlamentu ČR za ODS Ing. Jan Bauer a Ing. Jan Špika.

Jedná se o vyjímečnou interaktivní výstavu určenou především mladé generaci, jejíž návštěvních si mohou sami "osahat" exponáty z historie starověkého Řecka. Kdo si chce zaveslovat jako námořník na Odysseově lodi, očichat koření na řeckém trhu, setkat se s řeckými bohy nebo si zahrát v řeckém divadle - ten ať vstoupí do DK Slavie v Českých Budějovicích denně mimo pondělí od 10 do 18 hod.

Na organizaci výstavy se finančně podílí též Statutární město České Budějovice a Jihočeský kraj

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic