Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Sportovní hry měst Jihočeského kraje 2010

2010-05-14

 

Ve dnech 14. a 15. května 2010 proběhly v Prachaticích Sportovní hry měst Jihočeského kraje 2010. Soutěžilo se v 8 disciplínách: volejbal, fotbal, stolní tenis, plavání, (vodní pólo), soft tenis, nohejbal a ve zdatnosti na Lanovém parku Libín.

Zahájení proběhlo ve Sportovním zařízení Prachatice – sportovní hale, za účasti starosty města Ing. Jana Bauera. O úvodní vystoupení se postaraly soubory ze ZUŠ pod vedením Aleny Vandlíčkové, ZŠ Zlatá stezka 387 Jany Kocourkové a SPgŠ Hanky Kravčikové.
Tatkto přeplněná sportovní hala více jak dvěma stovkami sportovců, zástupců měst z celého Jihočeského kraje Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor Český Krumlov, Jindřichův Hradec a České Budějovice nebyl dlouho k vidění.

Vyhodnocení, předání cen a diplomů, putovního poháru se uskutečnilo za přítomnosti starosty města Prachatice Ing. Jana Buaera a místostrostyk Hany Rabenhauptové v sále Národního domu.

Výsledky:

Absolutním vítězem v družstvech se stalo město Strakonice
2. Jindřichův Hradec
3. Tábor
4. České Budějovice
5. Prachatice
6. Písek
7. Český Krumlov

Zvláštní cena byla udělena Janu Bauerovi, starostovi města Prachatice, za zvláště mimořádný sportovní výkon ve fotbale.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

ODS: Živnostníci nemůžou dál čekat, podpůrná opatření pro OSVČ chceme projednat přednostně

Občanští demokraté chtějí ve Sněmovně projednat přednostně opatření směřující k podpoře OSVČ, podle šéfa poslanců ODS Zbyňka Stanjury potřebuje právě tato skupina lidí podporu co nejrychleji. Předseda...

více

EU změnila svoji naivní politiku, imigrace vede k nárůstu extremismu

Podle čtvrtečního rozsudku Soudního dvora EU porušily Česko, Polsko a Maďarsko unijní právo, když odmítly systém přerozdělování žadatelů o azyl. Uprchlické kvóty byly ale od počátku chybou, kterou Evropsk...

více

Vyčerpání programu COVID II ukazuje na nedostatečnou pomoc vlády podnikatelům

V 8 ráno byl spuštěn program na podporu podnikatelů COVID II a vládou alokované prostředky byly vyčerpány v řádu cca 2 hodin! Přijímání žádostí bylo zastaveno z důvodu vyčerpání alokované 1,5 miliardy po ...

více
Ods Prachatice Hospic