Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Sportovní hry měst Jihočeského kraje 2010

2010-05-14

 

Ve dnech 14. a 15. května 2010 proběhly v Prachaticích Sportovní hry měst Jihočeského kraje 2010. Soutěžilo se v 8 disciplínách: volejbal, fotbal, stolní tenis, plavání, (vodní pólo), soft tenis, nohejbal a ve zdatnosti na Lanovém parku Libín.

Zahájení proběhlo ve Sportovním zařízení Prachatice – sportovní hale, za účasti starosty města Ing. Jana Bauera. O úvodní vystoupení se postaraly soubory ze ZUŠ pod vedením Aleny Vandlíčkové, ZŠ Zlatá stezka 387 Jany Kocourkové a SPgŠ Hanky Kravčikové.
Tatkto přeplněná sportovní hala více jak dvěma stovkami sportovců, zástupců měst z celého Jihočeského kraje Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor Český Krumlov, Jindřichův Hradec a České Budějovice nebyl dlouho k vidění.

Vyhodnocení, předání cen a diplomů, putovního poháru se uskutečnilo za přítomnosti starosty města Prachatice Ing. Jana Buaera a místostrostyk Hany Rabenhauptové v sále Národního domu.

Výsledky:

Absolutním vítězem v družstvech se stalo město Strakonice
2. Jindřichův Hradec
3. Tábor
4. České Budějovice
5. Prachatice
6. Písek
7. Český Krumlov

Zvláštní cena byla udělena Janu Bauerovi, starostovi města Prachatice, za zvláště mimořádný sportovní výkon ve fotbale.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Palachův odkaz naplňujeme, nebo vyprazdňujeme my sami

Devět z deseti lidí ví, kdo je Jan Palach. Vyplývá to aspoň z výsledků průzkumu, které před několika dny zveřejnila Česká televize. Jakkoli to pokládám za pozitivní zprávu, musím se pozastavit u zjištění ...

více

Politika se posunula od souboje idejí a programů k souboji marketingových firem, prvoplánových řešení a populistických slibů

Současnou kombinaci obsazení funkcí prezidenta a premiéra České republiky považuje poslankyně ODS a starostka Prahy 2 Jana Černochová za nejhorší. Politiku Miloše Zemana a Andreje Babiše označuje dokonce za „sl...

více

Kauza možného ovlivňování soudců se musí vyjasnit. Svolávám jednání sněmovního podvýboru pro justici

...

více
Ods Prachatice Hospic