Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Setkání Prácheňského regionu se uskutečnilo v Prachaticích

2010-05-03

 

Město Prachatice přivítalo v pondělí 3.5.2010 členy Prácheňského regionu v sále Národního domu. Starosta města Prachatice Ing. Jan Bauer přivítal přítomné starosty a tajemníky jak z jihočeského tak z plzeňského kraje a seznámil přítomné s programem, který byl zaměřen na sociální a zdravotní oblast a doprovodné služby na území města Prachatice a problematiku tvorby územního plánu.

Místostarostka města Prachatice Hana Rabenhauptová představila téma komunitního plánování, jednotlivé investice do bezbariérových projektů a poinformovala o poskytovaných službách na území města Prachatice. Následná diskuze se týkala zejména problematiky financování těchto služeb. Bc. Antonín Jurčo se závěrem věnoval komplikované problematice pořizování nového územního plánu. Setkání Prácheňského regionu přijel osobně podpořit senátor Ing. Tomáš Jirsa. Po skončení přednáškové části programu a následné diskuzi, byla pro zájemce připravena exkurze do jednotlivých zařízení.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic