Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Rekonstrukce Městského divadla je v plném proudu

2010-02-08

 

Starosta města Ing. Jan Bauer společně s radními navštívili Městské divadlo v Prachaticích, které v současné době prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Město Prachatice bylo v loňském roce úspěšné v rámci třetí výzvy Regionálního operačního programu NUTS II Jihozápad a získalo finanční prostředky z fondů evropské unie na kompletní modernizaci interiérů včetně vybudování bezbariérových přístupů.

Samotné stavební práce na projektu byly zahájeny v polovině roku 2009. V současné době jsou již ukončeny bourací práce, demontáže a stavební úpravy. V divadelním sále byl rozšířen balkon, ve vstupním prostoru jsou dokončeny rampy pro bezbariérový přístup k šatnám a do sálu. V budově KIS jsou osazena nová okna, zateplena fasáda a zrekonstruováno podkroví. Nyní jsou dokončovány samotné interiéry. Předpokládané předání nově zrekonstruovaného Městského divadla veřejnosti je plánováno do první poloviny roku 2010.

„Stavba se nachází v centru města a je s ní spojeno i částečné dopravní omezení v Horní a Klášterní ulici. Stavební ruch pociťují i úředníci a návštěvníci městského úřadu. Bez těchto často nepříjemných omezení se však stavět nedá. Děkujeme tedy za pochopení a shovívavost,“ uvedl Ing. Jan Bauer, starosta města a poslanec PS PČR.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic