Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Předání přeshraniční poutní stezky

2011-09-12

 

V neděli 11. září se poslanec Jan Bauer zúčastnil slavnostního otevření části společného bavorsko-rakousko-českého projektu poutní cesty Via Nova, které se konalo v areálu hotelu Alpská vyhlídka na Bučině u Kvildy.
Tato malá slavnost se konala u příležitosti předání nově proznačené přeshraniční poutní stezky Via Nova poutníkům.
Putování, zejména to pěší, nabízí zpomalení, zvolnění i zastavení a dostatek času na přemýšlení.
Slavnost na Bučině nebyla otevřením poutní cesty v pravém slova smyslu, neboť tyto cesty jsou zde odedávna. Nebyla ani radostným ukončením projektu, resp. prací na něm. S příslibem prodloužení tohoto projektu o půl roku do příštího září, lze získat téměř rok na vzájemnou komunikaci k tématu poutní cesty a jejího využití pro náš život.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic