Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Prachatice mají hřiště pro seniory

2010-04-22

 

Park Mládí byl obohacen zajímavostí v podobě hřiště pro seniory, které bylo za přítomnosti starosty města Prachatice slavnostně otevřeno ve čtvrtek 22. dubna. Za účasti vedení města Prachatice a zástupců MO Svazu důchodců proběhlo představení a názorná ukázka cvičebních prvků. Jednotlivé prvky byly vybrány účastníky formou ankety v rámci akce Běhu pro zdraví v září 2009. Součástí toho sportovního klání byla i veřejná sbírka, jejíž výtěžek byl věnován na tento projekt.

Přítomní si mohli projít labyrintem, který by zde do budoucna mohl stát. Ve středu tohoto labyrintu byl za přítomnosti starosty Ing. Jana Bauera a místostarostky Hany Rabenhauptové vysazen strom oskeruše domácí, která je darem obce Tvarožná Lhota.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic