Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Poslanecký den na PÍSECKU

2018-02-20

 

Dnešní poslanecký den jsem strávil na Písecku.
V Letech na obecním úřadě jsem navštívil paní starostku Blanku Hlavínovou a společně jsme dojeli i k místnímu památníku.
Ve firmě CELIA – CZ. s. r. o., která se zabývá převážně výkupem kovů, jsem hovořil s majitelem firmy Karlem Kochem.
V písecké kanceláři neziskové organizace Athelas provozující domácí hospicovou péči, mě ředitel Zdeněk Herout a sociální pracovnice seznámili s rozvojem služeb, které Athelas poskytuje. V Písku jsem se setkal i s paní starostkou Evou Vanžurovou.
V Protivíně jsem si s odborným výkladem výrobního ředitele Michala Voldřicha prohlédl Pivovar Protivín.
Na závěr poslaneckého dne jsem z Písecka přijel do Vodňan a setkal se svým jmenovcem spisovatelem Janem Bauerem, který mi vyprávěl o své nové knize.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic