Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Označení ulic v historickém centru města Prachatice získalo novou tvář

2010-01-12

 

V historickém centru města Prachatice bylo nainstalováno nové označení ulic a náměstí. Samotné označení je vyrobeno ze smaltového materiálu v barvě bílo červené a přispěje nejen k dobré orientace, ale také daleko lépe koresponduje s historickými budovami, na kterých se označení nacházejí. Celkem bylo umístěno 38 nových označení. Náklady včetně montáže činily 45 tis. Kč. Věříme, že nové označení zaujme nejen turisty a návštěvníky, ale i místní obyvatele a občany.

„Označení je v duchu městských barev bílo červené s malým znakem města Prachatice. Chceme dále pokračovat v označení i v dalších ulicích“, uvedl Jan Bauer, starosta města a poslanec PS PČR.

Tisková konference ze dne 12.1.2010 na prachatické radnici.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic