Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Nový úsek komunikace Husinec - Běleč je v provozu

2010-06-17

 

Dnes dopoledne byl slavnostně otevřen úsek komunikace Husinec - Běleč. Ing. Jan Bauer, starosta města Prachatice a poslanec PS PČR společně s dalšími hosty slavnostně přestřihl pásku na nově vybudovaném mostě, který je součástí projektu.

Na novou silnici v délce 2,4 km získal Jihočeský kraj dotaci více než 300 miliónů korun z Evropské unie prostřednictvím ROP NUTS II Jihozápad. Zadavatelem stavby je Jihočeský kraj, který vybral zhotovitele firmu Strabag.

Pro řidiče byl tento úsek zprovozněn v odpoledních hodinách téhož dne. Stavba byla zahájena v květnu roku 2008 a od loňského léta využívají řidiči její sedmisetmetrovou část u Husince. Přeložka silnice II/145 je jednou z největších dopravních staveb na Prachaticku v posledních deseti letech. Dosahuje délky 2,4 km, celková vyasfaltovaná plocha činí 26 000 m2. Součástí přeložky je i 171 metrů dlouhý most, který je v nejvyšším místě vysoký 13 metrů a široký je 11 metrů.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic