Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Návštěva firem na Vimpersku

2013-10-18

 

V pátek 18. října jsem navštívil firmy ve Zdíkově, ve Čkyni a ve Vimperku. Ve Zdíkově jsem se seznámil s provozem firmy Uniwell, která se zabývá zejména výrobou trubek a hadicových systémů pro vedení kapalin v automobilovém průmyslu, strojírenství a výrobou jednoúčelových zařízení.
„Vyrábíme a prodáváme tonery, inkoustové cartridge, inkoustové náplně a plnící sady, barvící pásky a termotrasferové pásky pro tiskárny, multifunkční zařízení, kopírky a faxy“ sdělila o čkyňské firmě KMP Bürotechnik s.r.o. ve Čkyni jednatelka Petra Turková.
Třetí firmou byla firma ROHDE & SCHWARZ z Vimperka, která je jednou z největších zaměstnavatelů prachatického regionu. Firma uspěla v mezinárodní soutěži Best Business Award 2013. V kategorii firem nad 100 zaměstnanců získala v konkurenci rakouských a německých firem cenné 3. místo.
V podvečer jsem se zúčastnili slavnostního otevření nové firmy Perseid v Prachaticích, které uspořádala Hospodářská komora.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Palachův odkaz naplňujeme, nebo vyprazdňujeme my sami

Devět z deseti lidí ví, kdo je Jan Palach. Vyplývá to aspoň z výsledků průzkumu, které před několika dny zveřejnila Česká televize. Jakkoli to pokládám za pozitivní zprávu, musím se pozastavit u zjištění ...

více

Politika se posunula od souboje idejí a programů k souboji marketingových firem, prvoplánových řešení a populistických slibů

Současnou kombinaci obsazení funkcí prezidenta a premiéra České republiky považuje poslankyně ODS a starostka Prahy 2 Jana Černochová za nejhorší. Politiku Miloše Zemana a Andreje Babiše označuje dokonce za „sl...

více

Kauza možného ovlivňování soudců se musí vyjasnit. Svolávám jednání sněmovního podvýboru pro justici

...

více
Ods Prachatice Hospic