Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Návštěva Českokrumlovska

2010-04-29

 

Lídr jihočeské kandidátky ODS, poslanec a starosta města Prachatice Jan Bauer navštívil v rámci svého mítinkového dne po Českokrumlovku psychiatrickou léčebnu převážně pro pacienty závislé na alkohohu v Červeném Dvoře. Debata s ředitelem léčebny panem Dvořáčkem o také jiných než jen standartních a všedních problémech lidí byla velice poutavá a poučná. Vedle toho diskutoval Jan Bauer i o problematice financovaní těchto zařízení. Zde poukázal lídr jihočeské ODS na nutnost komplexní reformy zdravotnictví.

Další zastávkou byla města Kaplice a Velešín, kde měl Jan Bauer možnost setkat se s některými místními živnostníky a vyslyšet jejich přáni pro usnandnění podnikání jako predevším nizké daně a zjednodušení daňového systému. Situace drobných podnikatelů na jihu Čech není snadná a přílišná byrokracie a daňová zátěž je jen další komplikací a bariérou. Jan Bauer v čele jihočeské ODS nabízí právě tato řešení pro lidi, kteří mají snahu podnikat a rozvíjet tak jižní Čechy.

Poslední zastávkou krásného slunného čtvrtečního dne byl Český Krumlov, kde Jan Bauer zavítal do místního vyhlášeného pivovaru, aby si prohlédl nejen prostory, kde se již konečný zákazník setkavá s produkty pivovaru - tedy restauraci, ale zejména výrobu a skladování zlatavého moku, jenž neodmyslitelně patří k tradici jižních Čech. Poté se Jan Bauer zúčastnil městečka Řešení na překrásném historickém náměstí Českého Krumlova. Kandidáti se po úvodních proslovech vydali mezi občany a probírali s nimi jejich každodenní starosti, aby se snažili hledat řešení pro každého z nich. Bylo to velice hezky stravené odpoledne v přátelské atmosféře.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic