Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Mostecký mlýn je nově zrekonstruován

2010-04-24

 

V sobotu dne 24.4.2010 navštívil lídr jihočeské ODS Ing. Jan Bauer, starosta města Prachatice a poslanec PS PČR zrekonstruovaný a nově otevřený Mostecký mlýn v těsné blízkosti města Vodňany. Krásné počasí jen znásobilo příjemnou atmosféru při posezení s milými lidmi v tomto pohádkovém prostředí.

"Z celého srdce gratuluji ke znovuvytvoření kouzelného pohádkového prostředí. Vážím si každého, kdo vkládá osobní energii a finanční prostředky na opravu kulturního dědictví, které nám naši předkové v našem kraji zanechali," vepsal Jan Bauer do prvních stránek pamětní knihy.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic